• =

• wrzesień 2023
          • Wystartował nasz szkolny Mały Master Chef.
            W kuchni dydaktycznej miały też miejsce zajęcia dla klas 1-3 : Przepyszne szaszłyki z okazji  Światowego Dnia Jabłka.
            Sprzęt audiowizualny został wykorzystany do stworzenia rolki na Instagrama.
            Była to relacja ze spotkania z policjantką, powitania jesieni, jak również nakręcono film podsumowujący projekt Razem w klasie.
            Na lekcjach biologii klasy 5-6 obserwowały pod mikroskopami.

• wrzesień/październik 2023
          • We wrześniu oraz październiku uczniowie naszej szkoły pracowali w programie Tinkercad nad projektami 3D breloków do kluczy. Najlepsze projekty zostały wydrukowane na szkolnych drukarkach 3D.

• listopad 2023
          • Zajęcia kulinarne . Były zabawy andrzejkowe w klasie 6c. Odbyło  się też spotkanie Szkolnego Klubu Seniora w połączeniu z warsztatami Pieczemy pierniczki. Kolejna zabawa w MasterChefa w kuchnii dydaktycznej to zajęcia, gdzie dzieci ze świetlicy  przygotowały ciasto na gofry i same je piekły. Udekorowały je truskawkami I bitą śmietaną . Na innych zajęciach były przekąski z ciasta francuskiego i kiełbasek.

Zajęcia stolarskie. Uczniowie klasy 4c na matematyce praktycznie wykorzystali znajomość jednostek długości.

Nagłośnienie: Wykorzystaliśmy sprzęt audio do realizacji obchodów rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.  Powstały też  rolki  na nasz FB i Instagram. https://www.facebook.com/sp12.elblag/videos

Zajęcia w czytelni. Ostatnio ulubionym zajęciem uczniów jest budowanie z klocków Lego Education.

Zajęcia biologiczne:  Mikroskopy zostały wykorzystane podczas zdobywania umiejętności mikroskopowania na biologii kl. 6.

Koło medialne: Uczniowie  z klas 7-8 prowadzą szkolny radiowęzeł. Opracowują w ramach koła medialnego krótkie audycje muzyczne realizowane na przerwach . Miło nam spędzać przerwy , gdy z głośników płynie muzyka.