• STYPENDIA SZKOLNE
        Szanowni Rodzice Uczniów klas I-VIII w roku szkolnym 2023/2024 istnieje możliwość ubiegania się o stypendium szkolne o charakterze socjalnym. Stypendium przysługuje rodzinom, w których dochód na osobę nie przekracza kwoty 600 zł netto. Do dochodu nie wlicza się świadczeń 500+ oraz Dobry Start.
        Wypełnione wnioski wraz z kompletem ZAŚWIADCZEŃ należy złożyć w szkole u pedagoga, psychologa (gabinet 212) w nieprzekraczalnym terminie do 15 września 2023 roku. Wnioski będą przyjmowane od dnia 06.09.2023 roku.
        Wnioski (druki) można pobrać z dyżurki szkoły (od dnia 5.09) lub ze strony www.eped.pl (zakładka stypendia).

Druki można pobrać również na stronie www szkoły z zakładki DOKUMENTY DO POBRANIA.

Z poważaniem Magdalena Żórawska-Kalman